Spray-Kon Clean – jakie zalety ma ten środek zmywający?

Po każdej pracy budowlanej oraz remontowej przychodzi czas na sprzątnięcie niekiedy bardzo zabrudzonej powierzchni. Z pomocą przychodzą jednak profesjonalne substancje, które od wielu lat pomagają w zadbaniu o higienę różnych powierzchni. Jakie zalety mają takie środki? Fachowcy odpowiadają.

Do czego służy Spray-Kon?

Spray-Kon łączy w sobie zarówno elementy środka czyszczącego, zmywacza oraz rozpuszczalnika oraz zamknięty jest w aerozolu. Ułatwia to nie tylko jego aplikację, ale również przechowywanie i transport.

Spray ten przeznaczony jest do usuwania trudnych zabrudzeń na różnych powierzchniach. Zalicza się do tego na przykład smary, kleje oraz smoły. Z pewnością podczas prac budowalnych niektóre zanieczyszczenia mogą być trudne do usunięcia. Z pomocą przychodzi jednak profesjonalna chemia.

Jakie zalety ma Spray-Kon?

Środek zmywający Spray Kon to preparat, który skutecznie radzi sobie z usuwaniem zabrudzeń, ale jednocześnie nie uszkadza powierzchni czyszczonej. Dodatkowo ulega on biodegradacji, czyli jest przyjazny środowisku.

Spray pozostawia przyjemny cytrusowy zapach, który odświeża oraz eliminuje źródło nieprzyjemnych pozostałości zapachowych pochodzących z prac. Spray Kon działa nie tylko na powierzchniach, ale również na niektórych narzędziach. Mowa tutaj na przykład o pistoletach na klej.

Spray-Kon nie posiada związków chloru dzięki czemu można stosować go w budynku. Nie podrażnia on dróg oddechowych oraz nie wytwarza rażącego zapachu.

Do jakich powierzchni najskuteczniej sprawdzi się Spray-Kon?

Spray Kon Clean sprawdza się do powierzchni, które wykonane są z laminatów HPL, płyt meblowych, akryli, lakierowanych oraz PCV. Preparat nie tylko myje, ale również przeciwdziała powstawaniu smug. Jednocześnie poleruje powierzchnie oraz nadaje im połysku.

Atomizer został skonstruowany w taki sposób, aby równomiernie dozować preparat na powierzchnie. Dzięki temu można zadbać o jego oszczędne stosowanie. W ten sposób można cieszyć się Sprayem-Kon na dłużej.

Co wziąć pod uwagę wybierając Spray-Kon?

Chcąc zakupić Spray-Kon warto przede wszystkim wziąć pod uwagę jego zapach. Jest on bardzo ważny, ponieważ utrzymuje się przez długi czas na powierzchni mebli i nie tylko. Na rynku dostępne są spraye o zapachu cytrusowym, jabłkowym i nie tylko.

Wybierając spray warto również wybrać jego odpowiednią pojemność. Najczęściej będzie to 500 ml, które z pewnością sprawdzi się na długo. Jest to spowodowane wydajnością środka.

 

 

Leave a Reply