Różne rodzaje szkoleń dla marynarzy

Profesjonalne szkolenia to szansa na szybkie pogłębienie wiedzy. W niektórych branżach doszkalanie się jest koniecznością, bo bez tego nie da się mówić o rozwoju zawodowym. W ten sposób do edukacji muszą podchodzić m.in. marynarze. Przekonaj się, jak wyglądają szkolenia stworzone z myślą o tej grupie.

Szkolenia dla marynarzy w Szczecinie

Wiele kursów ma na celu zmniejszyć ryzyko związane z tą pracą. Z myślą o zwiększonym bezpieczeństwie przeprowadza się np.

  • szkolenia dla marynarzy pływających w rejonach zagrożonych zjawiskiem piractwa

Wzrastająca aktywność piratów morskich to fakt. Dzięki profesjonalnym kursom marynarze mogą nauczyć się, jak nie być dla nich łatwym celem i zminimalizować zagrożenie dla życia w sytuacji, gdy jest się zakładnikiem.

  • profesjonalny kurs Maritime Security Operator

Takie zajęcia powinny być przeprowadzane przez podmioty, specjalizujące się w bezpieczeństwie morskim. Tylko wtedy możemy zyskać pewność, że zostaniemy doskonale przeszkoleni taktycznie oraz zostaniemy dobrze przygotowani do użytkowania jednostek broni, wykorzystywanej przez MSO.

Czego jeszcze możesz się nauczyć, czyli jakie inne szkolenia proponują profesjonalne firmy?

Przydatnym rozwiązaniem może okazać się także kurs STCW dla żeglarzy. Jest to przeszkolenie z zakresu bezpieczeństwa na jachtach komercyjnych. W trakcie kilkudziesięciu godzin szkolenia uczestnicy i uczestniczki nauczą się, w jaki sposób udzielać pierwszej pomocy medycznej. Nabędą także inne umiejętności, które pozwolą im zwiększyć bezpieczeństwo na jachcie. Po zrealizowaniu takiego szkolenia dla marynarzy osoby uczestniczące otrzymują profesjonalny certyfikat.

Leave a Reply