Dlaczego Fulfilment to korzystne rozwiązanie dla wielu firm

W idealnym świecie prowadzenie biznesu sprowadzałoby się do wykonywania czynności związanych bezpośrednio z profilem działalności firmy. Niestety nie żyjemy w idealnym świecie i część czasu przeznaczonego na prowadzenie biznesu musimy poświęcić na tak zwaną robotę papierkową i marketing. Jednym z takich zadań jest korespondencja masowa czyli fulfilment.

Ułatw sobie pracę- dowiedz się na czym polega obsługa korespondencji masowej

Fulfilment jest to zadanie, które można zlecić firmie outsourcingowej. Taka firma obsłuży Twoje przesyłki marketingowe. Fulfilment to nie tylko listy marketingowe z prezentami czy materiałami reklamowymi. Do zadań firm z tej branży zaliczyć można także konfekcjonowanie opakowań, konfekcjonowanie materiałów czy innych wyrobów.

Firma DCN Direct, której zadaniem jest masowa wysyłka listów zapewnia swoim klientom nie tylko specjalistyczne usługi zarządzania korespondencją masową, ale także zaplecze magazynowe, druk materiałów, foliowanie oraz obsługę zwrotów i reklamacji. Firma dba, aby przesyłki marketingowe były dostarczane na czas, regularnie i odpowiednio zapakowane.

Czy wiesz czym jest konfekcjonowanie zamówień?

Pakowanie listów oraz ich masowa wysyłka to zadanie czasochłonne. Powinno ono być wykonane starannie i z profesjonalizmem. Przesyłka marketingowa stanowi wizytówkę firmy. Z tego powodu bardzo istotne jest by znaleźć firmę fulfitingową, która wykona foliowanie produktów na wysokim poziomie.

Warto polecić to zadanie firmie, które podejdzie do sprawy kompleksowo. Począwszy od czynności przygotowawczych zgodnych z RODO, przez drukowanie, personalizowanie i adresowanie przesyłek, konfekcjonowanie druków czy produktów po dostarczenie ich do odbiorców.

Masowa wysyłka listów marketingowych do co najmniej kilkuset odbiorców to inwestycja w rozwój firmy. W skład takiej korespondencji mogą wchodzić broszury informacyjne, katalogi, ulotki czy gadżety promocyjne i inne prezenty. Jest to zadanie skomplikowane logistycznie. Powinno bowiem uwzględniać przepisy, a także być prowadzone według planu.

Korespondencja masowa, konfekcjonowanie produktów- zleć to zadanie firmie zewnętrznej i oszczędzaj czas

Główną zaletą powierzenia obsługi masowej korespondencji firmie fulfitingowej jest oszczędność czasu. Ta oszczędność polega nie tylko na tym, ze ktoś wykona za nas to zadanie. Firma zewnętrzna zdejmie z Twoich barków konieczność planowania całego procesu logistycznego z jakim wiąże się obsługa korespondencji masowej.

Warto wzmocnić swoje działania marketingowe w oparciu o takie rozwiązanie.

Leave a Reply